Povídky

3. listopadu 2013 v 18:08 | LuiSummer
Ztracená v Tokiu


Postavy - Alex,Juliet,Cody,Jessie,Jesmin,Renjit,Ema
Stav - Dokončená (22 částí)
Žánr - Fantasy,Romantika,Střední škola,Milostný trojuhelník
Anotace - Alex není obyčejná středoškolačka. Její otec byl potomek neobyčejných. Zvlaštních bytostí které svými emocemi dokážou ovlivňovat spoustu věcí. Pro Alex bylo vždy těžké držet své pubertalní emoce na uzdě ale jakmile se její máma rozohodla přestěhovat do obrovského Tokia vše se ještě zhoršilo. Jediná volná škola je umělecká což všechno jen zhoršuje. Alex která nemá žádný talent vystupovat před lidmi zatiná zuby. Zatímco její rozmazlená sestřička Juliet si to uživá. Později ale Alex potká Jessiho který vypadá přesně jako kluk s jejich snů. Je to právě ten který je ji na základě jejich schopností předurčený a nebo bude mít v srdci nakonec někoho o kom by ani nebyla schopná uvažovat?

Pokud se vám anotace zalíbila příběh naleznete ZDE.


Ztracená v Tokiu II


Postavy - Alex,Juliet,Cody,Jessie,Jesmin,Renjit,Ema,Samanta
Stav - Probihající
Žánr - Fantasy,Romantika,Střední škola,Milostný trojuhelník
Anotace - Dobrodružství nekončí. Alex a Cody mají před sebou ještě spoustu ukolů a k tomu všemu poznavají vlastní minulost. Není to jednoduché obzvlášť když se Juliet stane nepřijemná nehoda. Jak to vysvětlí? Juliet začne mít před svou sestrou spoustu tejemství a nakonec je v nich uvězněna. Vše se zhorší když začnou Juliet vydírat. Kdo ví o jejích tajemstvích? Vybere se pravdu a nebo kruté příkazy? A kdo je ten tajemný\á kdo ji z života dělá utrpení. Svěří se své sestře?

Další na řadě
Postavy - Nella,Maxi,Seven,Tracy
Stav - Probihajicí
Žánr - Psycho,Krev,Tragedie,Zbraně,Romantika
Děj - Nella a její starší bratr Jeremy jsou nejlepší přátelé. I když mezi sourozenci často vládne nenávist u těch dvou to neplatí. Jeden druhému je oporou a nejlepším přítelem. Nella je Jeremyho mladší sestra a vidí v něm svůj vzor. Její bratr se totiž dostal mezi nejlepší basketbalisty. To mu ale nic dobrého nepřineslo a Nella poznavá jak krutá dokáže být lidská závist.
Pokud se vám anotace zalíbila příběh naleznete ZDE.Postavy - Isabella,Christian,Nick,Ashley,Melissa
Stav - Probihajicí
Žánr - Kouzla,Fantasy,Tragedie,Romantika

Děj - Isabella má dokonalý život. Nejlepší kamarádku Aubrey a milého kluka Christiana. Vše se však změní když Isabellina matka nedovolí aby s nimi jela na oslavu narozenin. Christian a Aubrey budou mít autonehodu. Nepřežijou. Zdrcená Isabella tomu musí čelit. Pak si ale uvědomí že to co vidí před sebou je skutečný Christian a ona ho vidí jen díky své minulosti. Která magii rozohodně nešetří.
Pokud se vám anotace zalíbila příběh naleznete ZDE.
 


Aktuální články

Reklama