Červen 2014

Lost in Tokio 14.Díl - Nečekaný pár

29. června 2014 v 0:00 | Luss |  Story - Lost in Tokio
Renjit hodí na Codyho pobavený úšklebek. Jako by měl pocit že tentokrát je on dobrák. Popadne mě za paži tak rychle že nemám žádnou šanci mu vzdorovat.
,,Jdeme Alex. Odvedu tě domů.'' Řekne Renjit rozhodně.
Cody se do toho okamžitě naštvaně vloží.
,,Proč bys ji měl odvést domů?! Odvedu ji já. Mám tam cestu.'' Řekne Cody naštvaně a probodává pohledem svého bratra.
Já jen zmateně přihlížím. Nevím co mám dělat. Juliet se stále nemůže vzpamatovat z toho že vidí Codyho dvakrát a neustále si protírá oči jako by se chtěla probudit ze snu. Kéž by to šlo.
,,Tak hele kluci já…'' Snažím se je uklidnit a oznámit jim že domů půjdu sama se svou zmatenou sestrou ale oba mě téměř okamžitě umlčí.

Je SWAG dnešní originalita?

28. června 2014 v 0:00 | Luss |  Témata týdne

Na začátku bych chtěla říct že nemám nic proti tomuhle stylu. Ale zaraží mě jak téměř každý mého věku myslí že má SWAG. I když vlastně ani nechápu co to má přesně znamenat. Že je stylový? Užasný? Originalní? Ano,většina lidí si myslí že je originalní ale když se rozhlédnete kolem zjistíte že SWAG je všechno jem ne originalita. Skoro každý má prvky tohodle stylu,což mi vůbec nevadí. (Taky mám jednu kšiltovku ale mám ji protože se mi líbila ne protože by měla představovat SWAG) Ale potom ty osoby všude řikají jak jsou strašně originalní. Vtip je v tom že vlastně jdou se stádem ovcí co mají čepice na hlavě ale myslí si že jsou jediněční. Takže asi tak,nejste jediněční. Prostě jdete se stádem které to o sobě moc rádo řiká. Je to opravdu zvlaštní protože když je někdo opravdu jiný než ostatní, není považován za užasného. Je považován za divného a nikdo s ním nechce mít nic společného. Věřte vím to z vlastní zkušenosti. Jak mile se holka zajimá o knihy,anime,kreslení,psaní a nejde s davem selfie foteček je divná. Upřímě nechápu lidi co mají neustále potřebu psát statusy co zrovna dělaji. Koho to zajimá?! K tomu přihodí milion foteček s popisky - SWAG,We are crazy a myslí si jak jsou užasní a jediněční. Myslím že tihle lidi neví co znamená slovo originalita.
Každý z nás se snaží být originalní ale čím více se snažíme tím více jsme asi všicni stejní. Jsem jediná kdo má tento pocit. Žřejmě ano,většinou mám jiné názory než většina mých kamarádů,spolužáků. Už jsem si zvykla. Ale v životě jsem už pár originalních lidí potkala. Myslíte že je lidé chválili a byly oblibení. Kdepak. Naopak byly označováni za divné. Ono na jednu stranu chceme být všicni jiní ale zároveň stejní abychom zapadly. Snažila jsem se zapadnout na druhém stupni,chovat se stejně jako ty blbky a stejně mi pak jeden můj spolužák řekl že jsem jiná než ostatní holky. Strašně mě to potěšilo protože to myslel v dobrém. A v tom jsem si uvědomila že jít se stádem je blbost. Prostě budu sama sebou i když to znamená být nepopularní. A jsem za to teď opravdu ráda. Vždyť těch bilých ovcí tu bude vždycky více ne?
Je tu někdo kdo má podobný názor na věc?
Všicni Swageři ukamenujte mě!
Moc děkuju za přečtení jsem zvědavá na vaše názory.


School love 2\2 - Překvapení

26. června 2014 v 0:00 | Luss |  Příběhy na přaní
Příběh na přaní pro Luci.

22.6.2014

24. června 2014 v 7:00 | Luss |  Diary
Týden plný divných novinek.


School love 1\2 - Překonat strach

20. června 2014 v 7:00 | Luss |  Příběhy na přaní
Příběh na přaní pro Lucí.

12.6. 2014

18. června 2014 v 7:00 | Luss |  Diary
Akademie a konečně konec učení!

Příběhy na přaní

15. června 2014 v 20:23 | Luss

Pokud se vám libí jak píšu ale zatím jste nenašly příběh který by jste si představovaly,nemusíte být smutní. Rozhodla jsem se psát příběhy pro vás. Přesně taková jaké si přejete.
Pokud si přejete vyplňte prosím tyto jednoduché body -
  • Pro koho,můžete pro sebe nebo svou kamarádku. To zeleží pouze na vás.
  • Postavy v příběhu,pokud máš ňjaké konkretní jména. + nastinění děje
  • Žánr (Fantasy,Psychologické,Romantické,Akční,Detektivní,Drama,Hystorický,Hudební)
  • Jednodilný a nebo na více kapitol (Maximálně 5)
Budu ráda když se alspoň někdo z vás zapíše!

Lost in Tokio 14.Díl - Záchrana

15. června 2014 v 0:00 | Luss |  Story - Lost in Tokio
Běžím noční ulicí. Moc lidí tu není. Ulice je osvětlená pár uličníma lampama. Ale stále je tma. Nevím kam přesně běžím. Snažím se utéct před tím co jsem právě viděla. Cody a Juliet. Jak mohly? Nebo spíše jak mohl on? Nerozumím tomu proč jeho bratr řekl že není takový jak se zdá. Pro lidi jako jsme my existuje jen jeden vyvolený člověk. S nikým jiným nemůže být šťastný a proto se snaží chodit s mou sestrou? Aby na to zapomněl? Vím jak moc to bolí ale tohle není řešení. Moje sestra není řešení. Jasně někdy mě vážně štve ale nechci aby ji Cody využíval. I když ona využila spoustu kluků tohle si nezaslouží.
Sednu si vyčerpale na chodník. Tohle je můj život? Přstěhovala jsem se do Tokia abych začla od znova. Našla si přátelé,a taky přestala používat svou moc. To se mi poslední dobou docela dost dařilo. Skoro vůbec jsem svou moc nepoužívala. Začala jsem mít normální problémy jako každá holka. Ale zjistila jsem že je to mnohem složitější než jsem si myslela. Taky to bolí. A já nevím co mám dělat.

10.6. 2014

10. června 2014 v 7:00 | Luss |  Diary
Školní akademie která mi už leze krkem.