Říjen 2014

Láska zakázaná - 4\5 - Nečekaný hovor

24. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Příběhy na přaní
Příběh na přání pro Samari.


#12 - Neoblíbený pár

22. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Anime Challenge

12. Neoblíbený anime pár

Anabelle - Recenze

21. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Filmové recenze

Název - Annabelle
Žánr - Horor

Anotace - John Form našel pro svou nastávající manželku Miu dokonalý dárek - krásnou starou klasikou panenku oděnou do sněhobílých svatebních šatů. Ale Miina radost z Annabelle nemá dlouhého trvání. Jedné hrůzné noci vtrhnou do jejich domu vyznavači satanského kultu a brutálně napadnou mladý pár. Prolitá krev a hrůza nejsou to jediné, co za sebou nechávají. Vyznavači Satana vyvolali bytost tak zlovolnou, že nic z toho, co udělali, nelze ani zdaleka srovnávat se zlem, kterým je nyní posedlá Annabelle.

Panenka z V zejetí démonů si našla nové oběti.

John a jeho manželka Mia jsou mladí a rozhodnou se založit vlastní rodinu. Mia je těhotná a šťastný pár hledá nový dům. Štěstí jim přeje a po pár dnech se nastěhují do svého rodinného domu. Není zrovna nejmodernější, ale pro začátek novému páru stačí. John se věnuje své práci, aby zabezpečil rodinu, která se brzy rozroste o jednoho člena navíc. Mia je celé dny doma sama a šije nebo se divá na telenovely. Po čase se začne cítit osamělá a svěří se svému muži. Ten pro ni má ale jako omluvu skvělé překvapení. Panenku, kterou Mia už tak dlouho sháněla do své sbírky. Panenka zaujme místo v dětském pokoji přímo uprostřed poličky. Nadšená Mia má z dárku obrovskou radost. Upřímně, kdybych dostala takový dárek já, otřískala bych mu to o hlavu. Ta panenka je děsivá. Navíc se do toho pokoje vůbec, ale vůbec nehodila. Hlavní hrdinka měla ale jiný názor a pořád opakovala, jak tam přímo zapadá. Nevím. Slepá rozhodně nebyla.

Ještě tu noc se v domě sousedů stane něco strašného. Později útočníci napadnou i Johnovu manželku a ohrozí tak život dítěte. Všechno nakonec ale dopadne dobře a Mia se vrací domů společně se svým manželem. Později se ale začnou dít divné věci. Televize se sama zapíná a spousta dalších věcí tohodle tipu povede k požáru v jejich domě. Mia je už téměř přesvědčená, že v domě je něco zlého a viníkem je právě panenka. Proto ji John vyhodí a společně se svou manželkou a malou dcerou Liou se přestěhují do panelového domu. Skončí tam jejich utrpení?

Samozřejmě že ne. Kletba je pronásleduje dál. Je snad panenka s nimi? Později začíná být pro malou nevinou Liu příliš nebezpečno. Démon chce její duši. Kdo nakonec bude muset obětovat život, aby se vše vrátilo zase do normálu?
Upřímně musím říct, že jsem od tohoto filmu nic neočekávala. Protože V zajetí démonů se mi nijak extrémně nelíbil. Ale zvědavost zvítězila a já si na tento film zašla do našeho skromného městského kina. A byla jsem mile překvapená. Ve filmu byly momenty, u kterých jsem se lekla a škubla sebou. Také takovou tu atmosféru a i když většina lidí hodnotí tento film spíš negativné, já ho naopak chci hodnotit pozitivně. Nechci v tom hledat různé otázky nebo originalitu. Vždyť všechno nemůže být originální, ne? Mě zkrátka film mile překvapil a pokud jste viděli V zajetí démonů rozhodně si to nenechte ujít.
7\10

13.10. - 19.10. 2014

20. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Diary

Drama v autobuse.

Láska zakázaná - 3\4 - Cesta k autu

17. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Příběhy na přaní

Příběh na přání pro Samari.

#11 - Oblíbené žánry

15. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Anime Challenge

11. Oblíbené žánry

Tokyo Ghoul - Recenze

14. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Anime recenze


Název - Tokyo Ghoul
Žánr - horor, drama, psychologický
Počet dílů - 12
Anotace - Vášnivý čitateľ Ken Kaneki žije v Tokyu, kde sa medzi ľudmi potulujú aj "ghoulovia", ktorí na prvý pohľad vyzerajú ako ľudia, čo využívajú k získaniu potravy. Kaneki na to doplatí, keď sa zamiluje do dievčaťa, ktoré je ghoul, hoci on jej skutočnú identitu nepozná. Odhalí ju až v momente, keď ho dievča napadne a pokúsi sa ho zjesť, pretože ghoulovia sa živia na ľudoch a potrava, ktorou sa živia ľudia, im príde nechutná. Avšak zhodou okolností sa stane, že to ona v dôsledku nepozornosti neprežije a lekári sa pokúsia Kanekimu zachrániť život. Aby Kaneki prežil, musia mu voperovať orgány toho dievčaťa. Operácia Kanekiho navždy zmení a vyvolá v ňom nezvyčajné reakcie, ako napríklad nechuť k ľudskému jedlu...

Nejsou to žádní zombie. Jsou něco mnohem horšího.

6.10 - 12.10. 2014

13. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Diary


Já a nemocná?

Láska zakázaná - 2\4 - Odvoz

10. října 2014 v 0:00 | LuiSummer |  Příběhy na přaní


Příběh na přání pro Samari.