5.1. - 11.1. 2015

12. ledna 2015 v 0:00 | LuiSummer |  Diary

V neděli večer jsem sama sobě rozkázala jít brzy spát. Přece jen po Vánočních prázdninách jsem měla naprosto rozhozené dny. Jen pro představu, moje prázdninové dny vypadaly nějak takto - Vstala jsem kolem jedné hodiny odpoledne. Mamka zrovna podávala oběd, takže jsem si ho vzala jako náhradní snídani. Odpoledne jsem trávila u notebooku společně se dvěma kamarádkami. Hrály jsme hry a povídali si přes Skype. Později kolem večera jsme si už jen povídaly a koukaly u toho na anime, či si četly. Tak to pokračovalo až do hluboké noci. Zkrátka když jsem zaklapla notebook, většinou byly tak tři hodiny ráno.

A tak se to opakovalo každičký den. Díky tomu jsem si ale naprosto rozhodila průběh dne. I přesto, že jsem sama sebe poslechla a poslušně odklusala o půl jedenácté do postele, spát jsem zkrátka nemohla. Zkoušela jsem ležet na zádech, na boku, na břiše, opřela jsem si nohy o stěnu ale nic nepomáhalo. Znuděně jsem popadla svítícího medvídka a sledovala jak se barvy postupně střídají.

Ano, zábavné.Ale jelikož jsem byla tak otupělá, v tu dobu mi to přišlo jako ta nejúžasnější a nejzajímavější věc na světě. Přece jen vždy jsem měla slabost pro svítící a roztomilé věci. Navíc to byl dárek od mé dobré kamarádky, takže může být alespoň ráda, že jej využívám.

Přece jen jsem ale nechtěla vybít veškeré baterky a tak jsem ho zhasla a doufala, že se mi teď podaří konečně usnout. Opět jsem se neustále převalovala a spánek se nedostavoval. Zlostně jsem pohlédla na hodiny na mobilu. Což byla milí zombici největší chyba mého života. Jak jistě víte, jas displeje občas může být velmi nebezpečný, zvlášť když se vaše oči právě přizpůsobily tmě. Jakmile jsem ale párkrát zamrkala a zjistila, že už je skoro půlnoc, cítila jsem se ještě zoufaleji.

Zítra vstávám v pět hodin. Už mi zbývá jen pět hodin spánku.
Tahle děsivá myšlenka mě pronásledovala celou dobu. Dokud jsem neusnula.
Nakonec jsem vstala naprosto mimo a otupělá. Byl to šok.
Přesně v tu chvíli jsem si vzpomněla, jak mě v neděli napadlo, že se do školy těším.
Bože, jak mě taková pitomost mohla napadnout?!
Okamžitě jsem ji odvolala.
Škola mi vůbec nechyběla. To zatracené vstávaní mi nechybělo.

Cestou na autobus mě však probral studený vítr. Za což jsem mu byla opravdu vděčná. Celou cestu autobusem jsem šikanovala svůj nový mobil a odmítala mu dát jen malinkou pauzu. Zkrátka celou tu hodinu, co jsem cestovala jsem si četla na Wattpadu svou rozečtenou povídku. A musím přiznat, že to bylo vážně skvělé. Nemusela jsem řešit kam se dívat (jelikož koukaní na smluvní podmínky Odis mě za ten půlrok začali pěkně nudit a krajinu kolem které jedu už bych dokázala popsat i nazpaměť). Navíc jsem si mohla číst. Což už samo o sobě zní naprosto skvěle. Nemusela jsem sebou tahat žádnou knihu, viděla jsem dobře na písmenka (jelikož jezdím za tmy, normální kniha nepřipadá v úvahu). Zkrátka cesta s novým mobilem utekla o moc rychleji.
Za což mu děkuji. (Ano,máme mezi sebou teď velmi blízký vztah)

Jakmile nám naše třídní oznámila dnešní práci, začala jsem litovat, že jsem do té školy vůbec chodila. Měla jsem raději zůstat v tom autobuse.
Opět jsme zase psali tuší. Myslím, že asi víte, jak mi to nejde a jak to strašně nenávidím. Zkrátka odpočítávala jsem minuty, kdy už to konečně skončí. Po asi třech hodinách psaní nám naše třídní oznámila, že máme přestat psát.
Nejkrásnější věta na celém světě.

,,Teď půjdeme odzdobit všechny stromečky a Vánoční ozdoby z celé školy.'' Oznámila nám. Všichni jsme tedy vyrazili.
Když už byl stromeček odstrojený, poslala naše třídní mě, D. a Dessieen, abychom donesly žebřík. Seběhly jsme schody až do přízemí, když v tom moji pozornost upoutala stará šatna. Vypadala dost temně a děsivě.
Jakmile jsem si všimla, že si ji D. taky prohlíží, oči se mi rozsvítily.
,,Půjdeme tam?'' Ptala jsem se z nadějí v hlase a upírala na ni pohled plný očekávaní.
Ona však zavrtěla hlavou. Zklamaně jsem jsi povzdychla.
Později nás ale zavolal školník právě do té místnosti.
,,Sny se plní.'' Vískla jsem natěšeně. Jakmile jsme však vstoupily dovnitř, elán mě opustil.
Vše kolem bylo tmavé. Působilo to zanedbaně a staře. Děsivě. Následovala jsem D., která mě vedla dovnitř. Jakmile jsme spatřily šatny, které však byly plné mříží, nahlas jsem polkla.
,,Vypadá to tu vážně divně.'' Konstatovala jsem a upírala pohled na šatny pokryté mřížemi.
,,Jako ve vězení.'' Usoudila D.
Mlčky jsem přikývla.
Pak už ale žádné dobrodružství nenastalo, jelikož jsme musely jít. Zbytek dnes utekl opravdu velmi, ale velmi rychle.


Další den nám začínalo zkouškové období. Jednalo se o deset úkolů, které jsme museli splnit, ale také stihnout do tří dnů. Myslím, že stačí, když řeknu, že to bylo velmi stresující a unavující.

Den před koncem zkoušek jsem byla vzhůru do půlnoci a dodělávala práce, které potřebovaly vylepšit, zda práce, které mi chyběly. Vyčerpaně jsem potom lehla do postele s vědomím, že to už zítra konečně skončí.

Možná ííky této myšlence jsem měla další den spoustu, ale spoustu energie. Což mě samotnou dost překvapilo. Nakonec jsme všichni zkoušky udělal,i avšak celou cestu domů jsme mluvili o nespravedlivém hodnocení, které se týkalo většiny.
Moje tři kamarádky D., E., Dessieen dostaly za dvě. Nechápala jsem, jak to je vůbec možné. Jejich práce byly naprosto špičkové a chyby byly opravdu malé. Zkrátka rozhodně by si zasloužily jedničku.
Pak byla v naší třídě ještě jedna holka, která schytala za 4. Není to sice žádná má kamarádka, ale přesto si myslím, že její hodnocení nebylo spravedlivé. Ano možná neměla nejlepší či bezchybnou práci, ale rozhodně si nezasloužila takovou známku.

Máme totiž ve třídě kluka. Je trochu postižený. Nevím co přesně to je, ale klepe se mu hlava a ruce. Podle mě si vybral tu nejhorší školu, kterou mohl, jelikož kreslíme, střiháme a takové třepání rukou to podle mě dokáže dost zkomplikovat. Na začátku, než začnu nadávat, bych chtěla říct, že lidi s nějakým handicapem neodsuzuji, ale co je moc to je příliš.
Za svoje zkoušky dostal dvojku. Z desíti úkolů udělal pouze dva. Nebylo to tím, že by nestíhal ale vetšinu času jen hloupě čučel do zdi a hrál si na mobilu. Nemluvě o tom, jak ty dva hotové úkoly vypadaly.
Chápu, že se na něj bere ohled a neměla bych s tím problém, pokud bych viděla, že se snaží, ale mu je to fuk. Nic nedělá, protože ví, že mu kvůli jeho problémům bude odpuštěno.

Tohle je podle mě vážně nespravedlnost. Všichni jsme se snažili udělat ty úkoly co nejlépe, všechny je stihnout a tohle je naše odměna?! On, který nedělal nic, nakonec dopadl lépe?
Vážně tomu nerozumím.
Já jsem si dokonce část práce vzala domů a pracovala na ní dlouho do noci. Dostala jsem za tři. Ano vím, že má práce, co se třeba týče písma, nebyla dokonalá, protože jsem levák a ti to s tou tuží mají komplikovanější, ale některé z těch úkolů jsem psala několikrát, dokud jsem neuvážila, že jsem do toho dala vše. Zbytek věcí byl podle mě v pořádku. Rozhodně si myslím, že bych jsi zasloužila dvojku.
Nerozumím tomu, jak někdo, kdo se na to vykašlal, může mít lepší známku, než ti, kteří tomu obětovali svůj čas a snahu.
Celá naše třída se shodla na tom, že to, jak mu nadržují, není fér. Přece jen, ano měl by mít občas nějaké ty úlevy, ale rozhodně nesouhlasím s tím, že nebude dělat nic a dopadne lépe než my.
Každopádně teď už na tom nejspíš nezáleží. Hlavní je, že zkoušky máme za sebou.

Tohle byla část mého týdne. Pokud máte nějaké připomínky, komentáře jsou vám samozřejmě opět k dispozici.
 


Anketa

Čteš deníčky?


Komentáře

1 Clary-Clair Clary-Clair | Web | 12. ledna 2015 v 17:39 | Reagovat

Podobně vypadal i můj průběh prázdninového dne. Takže jsem v neděli před školou nemohla usnout. Spala jsem jen 2 hodiny a byla to hrůůza.
U nás zkouškové období vypadalo trochu jinak. Většinou nám každý učitel řekne co po nás chce, ale rozhodně toho není málo. Ohledně toho kluka ve vaší třídě s tebou souhlasím. U nás to tak taky učtele dělali u jedné holky. Nefér to teda bylo, ale trošku jsem to i chápala ;-)  :-D

2 LuiSummer LuiSummer | Web | 13. ledna 2015 v 5:36 | Reagovat

[1]: Napodobně také jsem nemohla usnout. My teď budeme mít zkouškové ve škole normalně z učení a upřímně to raději ani nechci vidět. Já to bohužel nechápu z těch důvodů co jsem zmiňovala v článku. Jinak děkuju za přečtení. :-)

3 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 13. ledna 2015 v 15:23 | Reagovat

U nás žádné zkouškové období není, ale v pololetí to je jako by se všichni zbláznili. Každý den alespoň 2 písemky, z nichž je jedna velká. Fakt na nic. Upřímně bych raději dělala takové práce (nebo jakékoliv práce :-D) jako ty, i když nejsem tolik výtvarně nadaná, protože mi to přijde takové lepší než se pořád něco šprtat nazpaměť a tak. Ale tak to je moje chyba, měla jsem jít na jinou školu :D

To není moc dobré, že je mu to fuk. Bohužel se s tím asi nedá nic dělat, jak to tak vypadá, protože když ho bude známkovat jako ostatní tak se může ohradit tím, že to vůči němu není fér...Ale tohle zase není fér vůči ostatním. A točíme se v kruhu, hm :-/

4 dessieen dessieen | Web | 13. ledna 2015 v 18:02 | Reagovat

Takže můj svítíci dárek je myš! Ted mě ta napadá že musím sehnat svítíciho vlka:O A Náš milí chlapeček dostal za 3 :D Asi si nás špatně pochopila i tak to vuči tobě a ostatním není fér. Kdokoli z nás by yza to dostal totalního seřva a pětku. A konečně si zase napsala deníček! :DDDDDDD

5 Vall Vall | Web | 13. ledna 2015 v 18:25 | Reagovat

Já se do školy netěšila též. Chodila jsem spát kolem jedenácté a v neděli jsem šla spát dříve a vůbec to nešlo :( Byla jsem z toho taky docela ve stresu!
A navíc v pondělí učitelka na zeměpis zkoušela, což jsem se dost divila. Mě ale nevyzkoušela, tak to jsem byla dost ráda! :)
Nový mobil? Tak to gratuluju. Jak tak koukám, hodně lidí dostalo nějakou elektroniku. Tím na tebe nechci vůbec nějak narazit, ale jen mi to přijde :)
Já měla radost ze knížek, věšáku, glóbusu, oblečení, fix apod.:)
Je to opravdu nespravedlivé, že ten kluk dostal za dvě.  Taky mně někdy přijde, že někteří učitelé, nehodnotí spravedlivě.
Hold, co naděláme :/

Deníčky už mi chyběly ♥

6 LuiSummer LuiSummer | Web | 13. ledna 2015 v 19:02 | Reagovat

[3]: Navíc mi měly zkouškové dvakrát. Jednou praktické a teď učení. Ani nevím co z toho je pro mě více stresujicí každopádně nedá se nic dělat. Já také nejsem nijak výtvarně nadaná.Vždycky jsem jsi kreslila jen tak pro radost anime postavy a diky tomu se rozohodla jít na tu školu. Teď toho velmi lituji jelikož vidím že tam nepatřím. Spousta lidí tam kreslí nádherně pověšené kabáty a další věci s kterýma jsi absolutně neumím poradit. Navíc když ti pak ta učitelka řekne že to je škoda výkresu sebevědomí ti to moc nepřidá.  Každopádně chápu jak to myslíš s tím hodnocením. Bohužel je to pravda. :-)

[4]: Podle mě to prostě medvěd není. Je to myška. Vážně. Jinak jo já jsem jsi právě nebyla jistá jestli dostal dvojku nebo trojku ale na tom už tolik nesejde. I tak je to nechutná nespravedlnost. Jinak jsem ráda že jsi se na deníček tak těšila. :-)

[5]: Napodobně to já také. Jinak já jsem ten mobil nedostala jako dárek od rodičů. Poskládala jsem jsi ušetřené peníze a peníze co jsem dostala od příbuzných. Rodiče by mi jinak elektroniku k Vánocům nekoupili. Z nijakého důvodu jsou proti tomu vysazení. Jinak jsem moc ráda že ty moje kecy někomu chyběly. :-)

7 ella,ellaveci ella,ellaveci | E-mail | Web | 13. ledna 2015 v 22:43 | Reagovat

No, prázdniny jsme strávily naprosto stejně :D
Není nic lepšího, než snídat oběd a žít na skypu.
Svítící medvídek! Ha, tak nejsem jediná, kdo spí s plyšákem!
Eh, on když je člověk zvyklý chodit spát ve čtyři ráno, tak v jedenáct večer prostě ani zaboha neusne :D Taky jsem si to vyzkoušela, zábava.
  Ta vaše škola mi přijde docela náročná. A hodnocení rozhodně nepůsobí spravedlivě. Ale asi to takhle na středních chodí. Sakra, mě to taky jednou čeká- Zlatá základka!

8 silluety silluety | Web | 14. ledna 2015 v 14:53 | Reagovat

No :D tak u mě to bylo stejný :D četla jsem si až do jedný, protože jsem vždycky byla zvědavá jak to dopadne :D četla bych někdy i dál, ale když na mě furt máma řvala, ať už jdu spat, tak jsem to prostě musela zaklapnout.. a když chodíš v mém případě už pozdě spat, tak je to.. hnusný :D když deš pak o ty čtyři či tři hodniny spat dřív.. tak to nejde usnout. V poslední době se aj budím ze spaní.. fakt hnus :D
toho medvítka si sem mohla dat :33 to muselo být dokonalý :3 taky strašně miluju tyhle svítící potvůrky a celkově světýlka :D v poslední době :D je to roztomilý a prostě když máš bílej pokoj, tak je to náhrada za barvu, když si nemůžeš pokoj prostě namalovat :D

jinak ještě k předchozímu článku.. když si někdy nepřečtu ten článek celej nebo není na něm nic zajímavýho, tak jde taky poznat, kdy jsem to četla a kdy to zajímavý u mě je, či není :DD

9 Honeey Honeey | Web | 14. ledna 2015 v 21:16 | Reagovat

Mám pocit, jako kdyby tohle psal někdo od nás ze školy :D občas mívám naprosto stejné pocity. S usínáním mám problém, ganz když vím, že mám vstávat brzo nebo za kolik hodin mi zazvoní budík. A s tím klukem to zkus brát sportovně, u nás je holka, která když se něco zkouší nebo tak... vždycky řekne, že už byla zkoušená a vůbec obecně vždycky všechno splní a je schopná o tom všechny přesvědčovat. No, lže jak když tiskne, žejo :)
Ty jsi na nějaké grafické škole?

10 Simix Simix | Web | 14. ledna 2015 v 21:18 | Reagovat

Ahoj :)
Už dvakrát jsem už četla tento článek,  ale nestiahla jsem ho ani jednou přečíst,  taj teď snad jo.
Jsem také schopna prosedět takhke dlouho u kompu nebo tak :)
Já většinou spím třeba i čtyři hodiny ,,
My budeme ge středu po horách psát prý 7 pisemek, takže se do školy také netéším.
Snad vše zmáknu. Tak ahoj

11 LuiSummer LuiSummer | E-mail | Web | 14. ledna 2015 v 21:25 | Reagovat

[9]: Ano jsem a ani nevíš jak moc toho lituji. Byla to snad největší chyba v mém životě. Vždycky jsem ráda kreslila mangu atd. tak jsem jsi myslela že to bude to pravé. Problém je že tam po nás vyžadují nakreslit třeba abát vysicí na věšáku. A to prostě nedávám. Takže největší lama ale co se dá dělat. ;-)

12 ShaylaFlzeg ShaylaFlzeg | E-mail | 11. října 2018 v 16:43 | Reagovat

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

13 EdwardNit EdwardNit | E-mail | Web | 2. listopadu 2018 v 0:36 | Reagovat

<a href=https://www.facebook.com/alcohol14rf/>Алкоголь якутск</a>

14 EdwardNit EdwardNit | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 8:17 | Reagovat

<a href=https://www.facebook.com/alcohol14rf/>Доставка алкоголя якутск</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama