BLOG - TAG

10. ledna 2015 v 0:00 | LuiSummer |  TAGY

Osobně nemám moc ráda TAGY, protože mi prostřednictvím článku přijdou velmi nezajímavé a jsou to věci, které opravdu nerada čtu. Ale jak vidím, u většiny lidí to má úspěch a čtou to rádi. Což opravdu nechápu. Tenhle TAG mi přijde docela na nic co se týče otázek, protože čtenářům mého blogu nejspíš nepřinese nic zajímavého. Ale přijde mi jako slušnost to vyplnit, když už mě do toho někdo zatagoval.
Děkuji Zjev za nominaci.


1) Máš spřátelené blogy? Pokud ano kolik.
Neberu to jako spřátelené blogy, jelikož většinu blogů navštěvuji velmi ráda a celkově jsem jsi jejich majitelé oblíbila. Proto je navštěvuji. Neberu to jako nějakou povinnost a s kontrolami a tak dále. Zapisovací článek sice mám, ale to z toho důvodu, že mi to pomáhá objevit blogy se stejným tématem a většinou najdeme něco společného, takže si je přidám.

2) Kolik za den navštívíš blogů?
Každý den se tyto čísla mění. Když mám chuť většinou pročítám své oblíbené blogy, kterých je něco kolem dvaceti, ale také navštěvuji blogy na titulních stránkách, pokud napíší článek, který mě zaujme. Pokud narazím na komentář, také se podivám na blog dotyčného a stále dokola. Zkrátka někdy navštívím víc a někdy méně blogů. Ale dalo by se říct, že jich navštěvuji dost, jelikož mi to dodává inspiraci a zkušenosti.

3) Jaké blogerky navštěvuješ nejraději?
Je asi téměř samozřejmé, že všechny, které mám v oblíbených, protože kdybych je neměla ráda, proč bych je tam také měla, že? Pokud bych ale měla vybrat blogy, které čtu opravdu, ale opravdu velmi ráda, nejspíše bych zvolila blog Marceline, jelikož ta mě o blogu hodně naučila a její články mě baví číst. Pak bych také zvolila blog Lory, jejíž povídku Mistress Of Shadows jsem si velmi oblíbila doufám, že brzy přijde s dalším dílem. Pak také blog Ellaveci, jelikož když čtu její povídky nebo články, připadám si jako naprostý amatér, co se týče psaní. Její články jsou tak procítěné. Jsem z nich vždy nadšená a mrzí mě, že nepřidává častěji. Pak třeba Erin, ale u té mám raději její Wattped, jelikož se mi libí její povídka Together. A mohla bych tady jmenovat spoustu z vás, ale to mi přijde už opravdu zbytečné. Zkrátka všechny blogy, které mám jako oblíbené navštěvuji ráda. Jen tyhle jsou pro mě takové V.I.P.

4) Jaká blogerka se v komentářích nejčastěji rozepisuje k tématu?
Nejvíc mě rozepisovaní potěší u povídek, jelikož vím jak to na tohoto člověka působí a celkově to pro mě hodně znamená. Krásné komentáře mi vždy zanechá Ellaveci. Vždy, když si její komentář u povídky přečtu, velmi mě to potěší. Pak také Miška, ale ta nemá blog, takže netuším, jestli ji zde bylo vhodné napsat. Komentářem se vždy prolouskávám, jelikož slovenštinu ovládám opravdu mizerně, ale těším mě, že na můj blog zabloudil někdo až ze Slovenska. Pak také Erin a Clary - Clair. Ty mi také nechávají milé komentáře u povídek.

5) Jaká blogerka tě navštěvuje nejčastěji.
Nevím to opravdu nezjišťuji. Nejspíš bych si ale tipla, že to bude Marceline.

6)Jak částo jsi na blogu?
Pokud počítáme pouze to, jak publikuji články nebo čtu jiné blogy, jsou to nejspíš tak ty dvě až tři hodiny denně. Pokud bychom k tomu ale přidali psaní, tak možná něco kolem pěti hodin. Tak to ale samozřejmě není úplně každý den. Celkově mi blog zabírá opravdu spoustu času, jak jsem zjistila při své pauze. To jsem totiž měla opravdu spoustu volného času. Takže rada pro všechny : Pokud váš sociální život stojí za houby, pořiďte si blog. Rázem nebude na nic čas.

7) Jak často přidáváš články?
Snažím se přidávat každý den, jelikož píšu opravdu často a téměř pokaždé mám předepsáno. Ne vždy se ale samozřejmě podaří vydat články každý den, jelikož procházejí ještě korekturou.

8) Máš raději delší nebo kratší články?
Osobně si raději přečtu článek, který je delší, jelikož mám ráda, když se bloger rozepíše. Článek ve mně zanechá víc informací a tím pádem větší dojem. Ne každému ale tento styl vyhovuje. Už jsem párkrát dostala vyhubováno, že jsou články příliš dlouhé. Ale nemohu si pomoct. Vždy to zbytečné okecávám. Zkrátka raději zvolím delší článek než článek s pár větami, kde polovinu textu tvoří smajlíci.

9) Jak dlouho bloguješ?
Už nejspíš rok a a třičtvrtě? S blogem jsem začala v květnu minulého roku. Avšak to jsem se tomu nevěnovala tak intenzivně. Zkrátka mě vůbec nenapadalo, že by to někdo četl. A pak se začaly objevovat komentáře a čísla mých statistik začala růst. Potom jsem se tomu začala věnovat intenzivně a velmi mě to baví. Je to zvláštní, jelikož by mě nikdy nenapadlo, že někdo jako já si založí blog a padne do tohoto světa.

10) Kolikatý máš blog?
Když jsem byla malá, měla jsem cosi, kde jsem přidávala psí fotky a opisovala z knihy psů různé informace. Tehdy mi ale bylo kolem devíti let a vůbec jsem netušila, co to vlastně dělám. Tohle je můj první blog, kterému se věnuji. A doufám, že na něm ještě nějakou tu dobu zůstanu. Sama jsem tak uvažovala, co bude, až vyrostu a přestanu být tak dětinská, zbytečně všechno řešit a nebudu mít vtipné zážitky ani žádné trapasy. Až už budu moc velká na LuiSummer a opustím to tu. Jaké to bude? Trochu se toho bojím. Každopádně vím, že to jednou přijde. S psaním ale rozhodně neskončím. Jelikož můj sen je šířit své příběhy ve formě knih.


Doufám, že vás to moc nenudilo, pokud jste si to přečetli. Každopádně jsem uvažovala, jestli někoho potrápit a zatagovat ho. A moje zlomyslnost nakonec zvítězila.
Taguji tedy
Doufám, že si to užije.

Pokud máte tedy nějaké připomínky, komentáře jsou vám opět k dispozici.
 


Anketa

Baví tě TAGY?


Komentáře

1 vea vea | 10. ledna 2015 v 10:38 | Reagovat

8) ehhm.. půlka textu smajlíci? mno, až budu psát článek měla bych si dát na to bacha xD

2 Clary-Clair Clary-Clair | Web | 10. ledna 2015 v 13:19 | Reagovat

Tenhle tag se mi moc líbí. Taky jsem ho dělala a povedl se ti :)
S tou osmičkou souhlasím. A ta šestka :D opravdu s blogem není moc času na nic, ale stojí to za to :)

3 LuiSummer LuiSummer | Web | 10. ledna 2015 v 13:22 | Reagovat

[1]: U tebe mi to nevadí protože jsem jsi na to zvykla. Navíc jsi strašně šilený člověk. Ti smajlíci tomu prostě dodavají šťávu. :-)

[2]: Mě ani moc ne protože jsem ho viděla na spoustě blogu a zkrátka mě to ani moc nebavilo číst. Ale nakonec jsem ho vyplnila aby se neřeklo. Přece jen když už jsem byla nominovaná. Jinak moc děkuju. :-)

4 Ella Monurová Ella Monurová | E-mail | Web | 10. ledna 2015 v 13:32 | Reagovat

Tagy jsou všude, dokonce i já plánuju nějaký/é napsat, třeba mě někdo zataguje, jen doufám, že to nebude LBA. :D
Blog je celkem časově náročný, to určitě, ale když ti pak lidé píšou komentáře, které potěší, tak to stojí za to. Jinak - když se rozepíšu do článku, tak to taky strašně okecávám, takže se snažím dávat pozor. :D
Pěkně napsané:)

5 Kačíí Kačíí | Web | 10. ledna 2015 v 14:27 | Reagovat

Já mám tagy ráda, je zajímavé dozvědět se víc informací;) I když mě štval, ten jak tady pořád strašil a jak se všichni nominovali znovu a znovu, takže potom museli takových tagů dělat apson pět, ale naštěstí je to pryč:DDD docela jsem se divila, když jsem přečetla, že navštěvuješ víc jak 20 blogů, kde na to bereš čas?:O:D jinak, opět super článek:)

6 Angela Angela | Web | 10. ledna 2015 v 14:53 | Reagovat

Zajímavý TAG. :)

7 LuiSummer LuiSummer | Web | 10. ledna 2015 v 14:54 | Reagovat

[4]: LBA je snad největší zlo. Sama jsem do něj byla nominována nesčetněkrát. Jinak naprosto s tebou souhlasím. I když blog potřebuje nijaký ten čas milé komentáře za to vždy stojí. Jinak samozřejmě děkuji. :-)

[5]: Tak tomu samozřejmě není každý den. Ale ten čas u toho ani moc nevnimám jelikož se mi podaří vždy začíst a jsem ztracená. Jinak moc děkuji. :-)

8 silluety silluety | Web | 10. ledna 2015 v 17:24 | Reagovat

v komentářích se ráda rozepisuju no :D ale na veřejnosti taková nejsem.. spíš sem ráda, když se bavím s někým o něčem a můžu pípnout jenom trochu a nikdo si nestěžuje :D tady se rozepisuju hlavně proto, že mám například co říct, ale hlavně proto, že ví jak spousta lidí miluje dlouhý komentáře :) mám je ráda i já a myslím si, že ostatní mi třeba taky napíší něco dlouhýho :D nebo aspoň jim vykouzlím úsměv na tváři :))
jinak děkuju, že se ti líbí ta cosi povídka nepovídka :D nojono, tam se prostě snažím o pravopis, aby to dávalo smysl, kdežto u mýho blogu píšu jak mi to vlítne pod ruku :D protože je osobní a když píšu takový ty svý trapný kecy, tak je to vždycky to, co mě v tu dobu potěší nebo naštve a jsem přeplněná zážitkama, emocema a tak :D ale aspoň už vím, že bych se taky mohla krotit a tak.. a hlavně se snažit i na blogu, protože to asi hodně lidí odrazuje no :D a nebo to prostě nechám tak :D ale jo, aspoň trošku bych mohla :D
jinak si pamatuju na ty tvý první povídky :D ze začátku se mi moc extra nelíbili, ale pak od části k části vždycky byla lepší a lepší až vzniklo něco jak je teď a to něco je dokonalý :3 čumim, jak jsi se zlepšila :3 myslím, že někdy v minulosti.. možná minulý rok :D nebo před půl rokem :D jsem ti to taky psala :) prostě luxus :)
s těma smajlíkama jsem to zkoušela a vcelku je už píšu míň :D (ano, aktuální článek tomu moc neodpovídá :D) a v komentářích je píšu normálně :D
jinak je super, že jsi napsala nějaký ten tag, nebo spíš udělala :) čas od času je to pěkná změna :)

9 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 10. ledna 2015 v 17:43 | Reagovat

Náhodou jsem se dozvěděla dost zajímavých informací! No tyhle nominace jsou pak docela na nic, když už tě nominují po x-té. Tenhle Tag jsem taky někdy dělala. Taky asi čtu raději delší články, protože pak vidím, že si s tím dal bloger fakt práci. Pokud to není zkopírované, že. I já jsem jako mladší vůbec nevěděla, o čem to blogování je, přišlo to až časem ;)

10 ella,ellaveci ella,ellaveci | E-mail | Web | 11. ledna 2015 v 0:26 | Reagovat

Tenhle tag mi přišel velmi dobrý, co se otázek (a tvých odpovědí, samozřejmě) týče. Obyčejně se mi tagy moc nelíbí, tohle byla taková fajn výjimka.
Opravdu jsem si při čtení tvých odpovědí zastyděla, protože fakt, že ty se věnuješ blogu téměř každý den.. eheh.
  Sakra, asi bych s tou svojí aktivitou měla něco provést.
Mimochodem, potěšilo mě, ba ne- polichotilo mi, jak krásná slova si zvolila co se mého blogu a tvorby týče. Fakt, moc mě to potěšilo, děkuju  ^^

Doufám, že budeš blogovat ještě pekelně dlouho, protože tvůj blog mě neskutečně moc baví.
  A věřím v to, že TY jednou knihu určitě vydáš. Tvá cílevědomost a pracovitost je obdivuhodná.

11 LuiSummer LuiSummer | Web | 11. ledna 2015 v 11:03 | Reagovat

[8]: Mám to stejně. Můj komentář občas byvá delší než článek ale v realitě bych na to řekla sotva pár slov. A tvůj blog vůbec neodrazuje. Já na blog taky převážně píšu to co mám právě na srdci a většinou mi to ani mě samotné smysl nedává. Taky jsi ty první povídky pamatuji. Musím přiznat že jsem sama čuměla jaký je to rozdíl. Teda nechci znít jako egoista ale chápeš jak to myslím. Jinak moc děkuju. :-)

[9]: Nápodobně. Taky mám ráda když vidím že jsi s tím ten člověk dal práci. :-)

[10]: Tak to jsem moc ráda. Já totiž tyhle věci (tagy) dělám dost nerada. Nevím prostě mi to příjde jako nezajímavý koncept. Ale ještě jsem byla zatagovaná do jednoho tak třeba zase za nijakou dobu výjde. Takhle snažím se každý den. Přece jen pokud mám hromadu učení musím vynechat. Já si to ale ani neuvědomuji jelikož mě to neskutečně baví. Vůbec není zač. Zvolila jsem přesně to co jsem měla na srdíčku. Jinak neskutečně děkuji. Tvé komentáře jsou pro mě vždy velkým povzbuzením. :-)

12 Lory Lory | Web | 11. ledna 2015 v 11:17 | Reagovat

Ani já nemám tagy přespříliš v lásce, ale obecně vzato by se dalo říct, že také záleží na jejich typu, pokud to jsou tagy, na jejichž otázky odpoví většina lidí podobně a často jedním slovem či větou, tak stojí za houby, ale musím uznat, že tenhle mě docela zaujal. Ke spřáteleným blogům vedu úplně stejný vztah jako ty, ono by to totiž podle mého ani nemělo smysl, kdybych chodila číst nějaké články jen  povinnosti. Pokud něco čtu, musí mě to bavit, jinak je to z mého pohledu ztráta času. I s druhým bodem se budeme shodovat. Občas mi to připadá skoro jako kdybych zanedbávala můj osobní a reálný život, když si spočítám ty minuty a hodiny, které obíháním a celkově i na blogu trávím. Ale pak si uvědomím, že nedělám zase jiné věci a tohle beru jako koníček. V kolektivu různých kroužků jsem nikdy nebyla moc dobře přijata. A tady mě nemá kdo přijmout, protože si tvořím sama pro sebe a pokud se najde někdo, kdo to bude rád číst, tím více plusových bodů pro mne. Je, to mě moc těší, jestli se ti MOS líbí. Já jí moc často nepřidávám,protože vím, že moc lidí, ji nečte a taky nepíšu moc masivně, spíše to jsou takové ty moje záchvaty osvícení, ale počítám že snad do dvou týdnů, by mohla být další část x) Já jsem se dříve snažila přidávat články každý den a prvním rokem se mi to skutečně dařilo, alespoň na tomhle blogu, jenže poslední asi 3/4 roku to moc dobře nejde a tak jsem ráda, pokud se mi podaří vydávat nové příspěvky ob den. Dříve jsem spoléhala právě na zmiňované přednastavování, což se mi teď podaří jen zřídkakdy. Já osobně mám taky ráda dlouhé články, i když nemusí mít zase kilometr, ale podle mého se v těch krátkých úsecích autor/ka ani nemůže pořádně dostat k tomu, aby rozebrala jeho podstatu. Mám ráda hlubší smysly a zamýšlení. Já bloguju něco přes dva roky bez pauzy. První blog byl příšerný, já jsem zase místo psů vypisovala nějaká fakta o filmech a tak, autorská práva mi nic neříkala. Nevěděla jsme co dělám no. Pěkně napsaný tag x)

13 vea vea | 11. ledna 2015 v 12:50 | Reagovat

[3]: xD asi máš pravdu přeci jenom, je rozdíl mezi: dneska jsem šla ven, zakopla spadla a nabila si klapačku. a dneska jsem šla ven že joo :D no a jak jsem tak šla tak jsem zakopla no a jak jinak by to dopadlo než xD že si rozboju klapátko xD :D:D:D:D:D:D:D :D xD

14 Simix Simix | Web | 11. ledna 2015 v 18:34 | Reagovat

Ahoj :)
Juj, nečekala jsem, že se můj tag bude ještě rozšiřovat :)
Já tě obíhám každý den a články čtu celý :)
Ano, tagy jsou takové dost oblíbené mezi lidmi. Taky jsem to moc nechápala,
Co se týče času,  který na blogu strávím,  to máme podobně. Já bloguju od 2011 :)
Tak ahoj :)

15 Zjev Zjev | Web | 16. ledna 2015 v 20:35 | Reagovat

Jsem ráda,že jsi ho vyplnila;)Zajímavé odpovědi;)

by Zjev

16 tyneesworld tyneesworld | 18. ledna 2015 v 15:03 | Reagovat

máš moc hezký blog:) 8-O

17 -M -M | E-mail | Web | 4. února 2015 v 20:56 | Reagovat

Moc hezký tag :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama